חייגו עכשיו: 072-2575198
 
 
 
בניית אתרים
הדפסה דיגיטלית
שיווק דיגיטלי
שלטים
קידום אתרים
פרסום מוצר
פרסום ברדיו
מיתוג עסקים
פרסום בטלוויזיה
מולטימדיה
פרסום לקהל הרוסי
 
 
 
   
   
 

שלטי פרסום ניידים

   
דף הבית >> מאמרים >> שלטי פרסום ניידים
שלטי פרסום ניידים
אם אתם רוצים ליהנות מפרסום אפקטיבי אך אין לכם תקציב גדול הרי שלטי פרסום ניידים יכולים להיות פתרון מושלם עבורכם. כאשר אתם מפרסמים על שלטי פרסום ניידים אתם לא צריכים לשלם לעיתון על שטח הפרסום או לרדיו על זמן אוויר. כאשר אתם עורכים פרסום על גבי שלטי פרסום ניידים אתם מנצלים כלי רכב כדי שיהווה שלטי פרסומת ניידים לעסק שלכם.

1. 
יותר ויותר עסקים מבצעים עיטוף רכבים במדבקות שהן פרסומות לעסק שלהם. אם בלאו הכי יש לעסק שלכם כלי רכב הם יכולים להוות פרסומת ניידת לעסק שלכם עיטוף רכבים הוא דרך זולה וחכמה לפרסם את העסק שלכם. עיטוף רכבים מציג את העסק שלכם כעסק מתוחכם בעל מודעות שיווקית מפותחת.
 
2.  
אנשים רבים יראו את הפרסומת שלכם על כלי הרכב של החברה. אם כלי הרכב של העסק שלכם מסתובבים באזור העסק או אפילו נוסעים בכול רחבי הארץ הם יכולים לנוות פרסומת נוסעת נפלאה במחיר קטן, אצלנו ב"משרד צ'ילי פרסום" תיהנו משירות עיטוף רכבים כולל.
 
3. 
אנו נבנה עבורכם עיצוב מלא של מדבקות לרכב לצורך עיטוף רכבים. אנו ניצור עבורכם שלטי פרסום ניידים מרמת הרעיון והסלוגן דרך עיצוב מושך ומעורר עניין של השלטים ועד תכנון היכן ומתי לבצע עיטוף רכבים לצורך שלטי פרסום ניידים.
 
4. 
כלי רכב רבים מתוך כלי הרכב אשר נוסעים בדרכים הן מוניות, פרסום על מונית ספיישל הוא ערוץ פרסום חכם ומשתלם. המוניות נוסעות בכול פינה בעיר או באזור של העסק שלכם. וניתן אף לבחור פרסום על מונית ספיישל באזור אחר את האזור של העסק שלכם,
 
5.
אם נניח אתם רוצים להרחיב את האזור בו אתם פונים אל לקוחות חדשים. פרסום על מונית ספיישל זאת דרך זולה וחכמה לבצע מערך פרסום של שלטי פרסום ניידים. פרסום על מונית ספיישל זאת דרך חכמה אפקטיבית וזולה לפרסם את העסק שלכם. עם "משרד צ'ילי פרסום" תוכלו לקבל רעיונות מגוונים וחכמים לקמפיין פרסום חכם ואפקטיבי לעסק שלכם שיראה תוצאות יפות וינוהל לפי תפיסתכם ולשביעות רצונכם.

בניית אתרים

   
   
צ'ילי פרסום - מדיה, מיתוג, תוצאות!

 
טל': 072-2575198
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים