חייגו עכשיו: 072-2575198
 
 
 
בניית אתרים
הדפסה דיגיטלית
שיווק דיגיטלי
שלטים
קידום אתרים
פרסום מוצר
פרסום ברדיו
מיתוג עסקים
פרסום בטלוויזיה
מולטימדיה
פרסום לקהל הרוסי
 
 
 
   
   
 

שלטים

   
דף הבית >> בין שירותנו >> שלטים
   
עסק כמו כל עסק אינו יכול להתקדם ולהתפתח ללא פרסום וללא שיווק, ישנם עסקים קטנים אשר מצליחים לשרוד על ידי שיווק מפה לאוזן. עסקים אלה אינם רבים והסיכוי שלהם לגדול ולהתפתח הוא קלוש. על מנת להתפתח ולהתקדם ובעיקר לעמוד אל מול התחרות הקשה שקיימת בשוק העסקים יש צורך בפרסום משמעותי.
 
שיטות הפרסום הם רבות ומגוונות, על מנת להגיע אל הציבור הרחב יש צורך בתכנון ובנייה של תכנית פרסום שתתבצע על ידי אנשי מקצוע שהתנסו בתחום.
שלטים הם ללא ספק כלי פרסומי עתיק ויעיל, בעזרת אותו שילוט המפוזר ברחבי העיר יש אפשרות להעביר מסר קצר וברור וחשוב מכך ניתן "לתפוס" את העין של כל מי שחולף על פני השלט.
 
שלט פרסום הוא כלי פרסום מצוין לפרסום להמונים, שלטים המוצבים במקומות ראשיים ונראים היטב לעוברים והשבים חודרים עמוק אל תוך התודעה. שלטים אלה על פי הבדיקות שנעשו מגבירים את קצב המכירות של המוצר המפורסם על גבי השלט או את החברה המפורסמת.
 
 
איך בוחרים את סוג הפרסום המתאים?
 
אם בשילוט אנו עוסקים אזי יש סוגים שונים של שילוט כמו: שילוט רכבים  שילוט זה הוא שילוט נייד, משילוט זה העין לא יכולה להתחמק, כמו במקרים של פלאיירים או פרסומות בטלוויזיה שניתן בכל עת להעביר ערוץ.
 
צורת שילוט נוספת היא כאמור הזמנת שלט, שלטים אלה הם שלטים סטטיים, היתרון שלהם הוא שכל מי שחוצה או עובר ברחוב זה לא יוכל להתעלם מהם והם חודרים עמוק אל תוך התודעה, שילוט זה יכול להישאר לאורך זמן רב באותו מקום ובכך להבטיח כי המוצר שמופיע על גבי השלט יתפרסם.
 
השמשוניות הן גם כן סוג של שלט שאותו ניתן לתלות בכול מקום, שמשוניות בהזמנה אישית מיועדות יותר לתלייה על גבי מרפסות או מקומות פרטיים בשונה משלטי רחוב שמוצבים במקומות מוסדרים לכך וקבועים, שימשוניות ניתן לנייד ולעשות בהם שימוש חוזר.

צ'ילי פרסום
 
כל הזמנת שלט בצ'ילי פרסום תלווה ביחס אישי ובייעוץ מקצועי על מנת להבטיח פרסום איכותי ומתאים לסוג העסק שלכם. עיצובים מיוחדים ,גרפיקה מרשימה וכאמור הכוונה מקצועית.  
 
פרסום מוצר  
   
   
   

   
   
צ'ילי פרסום - מדיה, מיתוג, תוצאות!

 
טל': 072-2575198
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים