חייגו עכשיו: 072-2575198
 
 
 
בניית אתרים
הדפסה דיגיטלית
שיווק דיגיטלי
שלטים
קידום אתרים
פרסום מוצר
פרסום ברדיו
מיתוג עסקים
פרסום בטלוויזיה
מולטימדיה
פרסום לקהל הרוסי
 
 
 
   
   
 

פרסום מודעה על פליירים

   
דף הבית >> מאמרים >> פרסום מודעה על פליירים
פרסום מודעה על פליירים
יש מגוון דרכים לבצע פרסום אפקטיבי, פרסום בעל תוצאות. ניתן למשל לבצע פרסום מודעה על פליירים. אם הם מעוצבים מתוכננים נכון, הרי פרסום פליירים יכול להיות אפקטיבי ולהגיע בצורה טובה אל קהל היעד שלכם.

1.  
פרסום מודעה על פליירים טוב במיוחד לפרסום ממוקד, פרסום עירוני או פרסום עבור אזור משנה בתוך עיר. אבל אם אתם מחפשים פרסום רחב היקף, פרסום שיגיע לכול מקום בארץ ויחשוף את החברה שלכם ואת המוצרים שלכם חשיפה מאסיבית ויהפוך את המוצרים שלכם למוצרים מוכרים כמעט בכול בית עדיף לחשוב על פרסום מודעה בידיעות או פרסום מודעה במעריב.
 
2.
העיתונים ידיעות ומעריב נמכרים ומגיעים לקהל יעד עצום של לקוחות בוגרים בעלי כוח קניה תפוצתם לא פחותה מרייטינג של תחנות רדיו או של תכנית טלוויזיה אפילו בשעות השיא והמחיר של פרסום מודעה בידיעות או פרסום מודעה במעריב הוא נמוך משמעותית
 
3. 
אתם זוכים לרמת חשיפה גבוהה במחיר נמוך ונוח. אנשים רבים מגלים עניין ומחפשים את המודעות בעיתונים ואם החברה שלכם חברה ארצית או שהשוק שלה הוא ארצי הרי פרסום מודעה במעריב או פרסום מודעה בידיעות הוא צעד חכם ומומלץ.
 
4.  
ניתן לפרסם מבצעים מקומיים ולעדכן לקוחות במידע על העסק  בעזרת פרסום מודעה על פליירים, אך פרסום מאסיבי וארצי יתבצע טוב יותר על גבי העיתונות הכתובה. ניתן לשלב בין פרסום מודעה על פליירים לאזור קטן לבין פרסום מודעה במעריב או פרסום מודעה בידיעות.
 
5.  
אם מחשבים עלויות פר 1000 אנשים שנחשפים לפרסומת שלכם בעיתונות אתם מגלים  כי הפרסום בעיתון הוא הזול ביותר, יותר זול מפרסום בטלוויזיה כמובן אך גם זול יותר מפרסום ברדיו או משיטות שיווק ישיר. בפרסום HOT עלות יצירת המודעה הוא חלק מהעלות הכללית ותוכלו ליהנות ממודעה אפקטיבית ויצירתית מצוינת גם ברמת הקופירייטינג התוכן והעיצוב. נוכל להתאים לכם גם במקרה של פרסום בידיעות או פרסום במעריב מערך פרסומי לפי התקציב שנוח לכם בהיקפים שונים ובעלי מרכיבים שונים לפי הצורך והיכולת הספציפית של העסק שלכם.

שלטי פרסום ניידים

   
   
צ'ילי פרסום - מדיה, מיתוג, תוצאות!

 
טל': 072-2575198
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים