חייגו עכשיו: 072-2575198
 
 
 
בניית אתרים
הדפסה דיגיטלית
שיווק דיגיטלי
שלטים
קידום אתרים
פרסום מוצר
פרסום ברדיו
מיתוג עסקים
פרסום בטלוויזיה
מולטימדיה
פרסום לקהל הרוסי
 
 
 
   
   
 

פרסום בתחנות רדיו

   
דף הבית >> מאמרים >> פרסום בתחנות רדיו
פרסום בתחנות רדיו
עסקים רבים שוקלים פרסום בתחנות רדיו. למה בעצם אתם זקוקים לשירותי פרסום בתחנות רדיו? כי פרסום בתחנות רדיו היא פרסום אפקטיבי שאין כמותו. למשל פרסום בגל"צ או גם פרסום בגלגל"צ עושה למאזינים הרבים המכוונים אל התחנה שטיפת מוח אמיתית לגבי המוצר שלכם והעסק שלכם.

 


1.
בפרסום ברדיו המוצרים שלכם והעסק שלכם עוברים חשיפה מדהימה. בזמן קצר המאזינים כול כך מכירים את הפרסומת שלכם שמתנגדת להם עשרות פעמים ביום באוזניים עד כי המוצר שלכם והחברה שלכם הופכים לבני בית אצל כל מאזין.המוצרים שלכם הופכים למותג מוכר ול"סלבריטאים של מוצרים".
 
2.
אם אתם מחפשים פרסום באזור ממוקד יותר ולא ארצי עומדות לשירותכם תחנות אזוריות שבהן פרסום בתחנות רדיו הוא ממוקד יותר ופחות יקר כאשר אתם עושים פרסום בתחנות רדיו תתכוננו לשלם פחות מהמצופה. פרסום כזה הוא היום שילוב מנצח של מחיר תחרותי ותוצאות דרמטיות. כך למשל תוכלו לבצע פרסום ב 103 FM או פרסום ב101 FM או פרסום ב99 FM וליהנות מקהל יעד ממוקד ותוצאות מצוינות ודרמטיות.
 
3.     
תוכלו להתרשם מנתונים של לקוחות נוספים שלנו ב "צ'ילי פרסום" ולהבין איך קמפיין קטן ברדיו שינה את המכירות שלהן באופן דרמטי והפך את החברה שלהם ואת המוצרים שלהם למותגים מוכרים בכול בית.
 
4. 
גם החברה שלכם והמוצרים שלכם מספיק טובים בכדי שכול עם ישראל יזמזם את השם שלהם בכול בית ורכב בישראל. לתוצאות מרשימות פנו אל חברת "צ'ילי פרסום"חברת פרסום מובילה שתבנה עבורכם קמפיין הפקת פרסומת לרדיו כמו פרסום בגלגל"צ או פרסום בגל"צ וכן אפשרויות של פרסום בתחנות האזוריות כמו פרסום ב 103 FM או אפילו פרסום ב101 FM או פרסום ב99 FM של המוצרים שלכם.
 
5.  
אנו נוכל לייעץ לכם איזה תחנה מתאימה ביותר לקהל היעד שלכם ומתי כדאי לשבץ במהלך היום ספציפית את הפרסומות שניצור ונפיק עבורכם. אם אתם מוכנים לתהילה, מכירות גבוהות, ונוכחות בכול בית ורכב בישראל אל תתפשרו על פחות מאשר הפקת פרסומת לרדיו דרך "צ'ילי פרסום" לתוצאות מדהימות במחיר סביר.

שמשוניות בהזמנה אישית

   
   
צ'ילי פרסום - מדיה, מיתוג, תוצאות!

 
טל': 072-2575198
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים